Članarina in prijava

Članarina

Kopico aktivnosti, ki so jih bili v preteklih letih v programih zimovanj deležni naši člani, tudi letos ponujamo vsem imetnikom SK Koper card. Članska izkaznica je vstopnica za vse klubske programe, od zimovanj do posebnih ponudb, s katerimi Vam bomo popestrili dneve, ki jih boste z nami preživeli na snegu.

Enotna članarina za vse, ki želijo postati člani Smučarskega kluba Koper, Zavoda za zimsko športne aktivnosti v sezoni 2021/2022, je 28 €.

Otroci, rojeni po 27.11.2017*, članarine ne plačajo (*izjema:glej tečaje smučanja).

Otroke – juniorje (rojene po 27.11.2005) včlanijo v Zavod starši, od katerih mora biti vsaj eden hkrati član kluba.

Prijava

Ponovno imate možnost, da se včlanite v SMUČARSKI KLUB KOPER in morda tudi prijavite v katero od zimovanj preko pisarne na sedežu zavoda, na naslednji način:

 • Pokličite nas po telefonu v Koper kadarkoli v času uradnih ur in nam sporočite Vaše želje.
 • Takoj bomo preverili možnosti in Vam dali številko rezervacije, ki jo bomo spoštovali 5 delovnih dni.
 • Za tem izpolnite pristopno izjavo in nam jo skupaj z dokazilom o poravnavi članarine pošljite na naš naslov, ali nam jo posredujete na naš e-mail. Na položnico (v rubriki: namen nakazila) navedite številko rezervacije.
 • Članarino nakažete na transakcijski račun SMUČARSKEGA KLUBA KOPER
  št.: SI56 1010 0003 2353 472.
 • Na ta način bosta vaše članstvo in/ali rezervacija dokončno urejena. Po pošti boste od nas prejeli članske izkaznice, izpolnjeno prijavnico in potrdilo.
 • Po preteku petih dni, bomo v nasprotnem primeru smatrali, da od rezervacije odstopate.

PRENESI PRISTOPNO IZJAVO


Pogoji

 • Po izpolnitvi pristopne izjave in plačilu članarine z Zavodom boste pod klubsko ugodnimi pogoji zimovali v tujini. Članstvo v Zavodu je prostovoljno in je hkrati pogoj za udeležbo na naših zimovanjih.
 • Na ta način sprejmete vse pogoje, ki jih nudi Smučarski klub Koper, Zavod za zimsko športne aktivnosti svojim članom. Članarina velja za tekočo sezono: od 1.oktobra do 31.marca, zato Vam omogoča sodelovanje na več klubskih programih v sezoni. Članarino je mogoče poravnati v gotovini ali z nakazilom na naš transakcijski račun.
 • Članarine Zavod ne vrača.

Opozorila ob prijavi

 • Stroške najema apartmajev ali nakupa smučarskih kart boste poravnali ponudnikom storitev ob prihodu na zimovanje.
 • Pri nekaterih zimovanjih imamo zaradi zahtevnosti pri organizaciji predvideno akontacijo, ki je nujna zaradi dokončne potrditve vaše rezervacije. Akontacija je povsod predvidena v višini 30% cene aranžmaja in je vračljiva samo v primeru, ko  programa ni mogoče realizirati zaradi pomanjkanje snega, naravnih okoliščin ali pomanjkanja prijav.